Послуги

Центр Анатолія Гонти на Подільській 93 пропонує Вам широкий спектр послуг як у сфері профілактики проблем хребта, так і у сфері масажних і спа-послуг. У нас Ви можете розслабитись, відновити свої фізичні і душевні сили, довірити нашому висококваліфікованому персоналу подбати про Ваше здоров'я і зовнішній вигляд.

Профілактор Євмінова

Профілактор Євмінова

Використовується для профілактики проблем опорно-рухового апарату. Заняття проводяться за методикою Євмінова на спеціальному профілакторі. Під час занять за допомогою спеціальних вправ робиться дозоване витягування хребта, розвантаження міжхребцевих дисків, звільнення затиснутих нервових закінчень, зниження тонусу спазмованих м'язів, одночасно тренуються короткі м'язи спини.

Детальніше

Масаж

Масаж

Масаж є універсальною процедурою, яка застосовується як для профілактики, так і для лікування багатьох патологій, особливо за наявності проблем опорно-рухового апарату. Він є одним з універсальних засобів відновлення організму. Своїм клієнтам ми пропонуємо різні види масажу: класичний, антицелюлітний, медовий, вакуумний, спортивний, релаксуючий...

Детальніше

Кедрова бочка

Кедрова бочка

Один із стародавніх способів відновлення організму за рахунок пари різноманітних трав. Під час проведення процедури людина сідає в спеціально підготовлену кедрову бочку, при цьому голова знаходиться за її межами і не нагрівається. Насичена цілющими травами пара проникає через відкриті очищені пори, в тіло всмоктуються активні біосполуки.

Детальніше

Стоун терапія

Стоун терапія

Стоун-терапія або прогрівання тіла базальтовим камінням застосовується з лікувальною метою здавна. Під час проведення процедури використовуються спеціальні масажні техніки і прийоми з використанням гарячого і холодного каміння. За рахунок глибокого розслаблення процедура впливає на самопочуття людини як на фізичному, так і на емоційному рівні. Сеанс стоун терапії прекрасно підіймає життєві сили.

Детальніше