Потрібна консультація?
+38 (096) 271-41-41

Види масажу:

Масаж

Масаж

Масаж є універсальною процедурою, яка застосовується як для профілактики, так і для лікування багатьох патологій, особливо при наявності проблем опорно-рухового апарату. Він є одним з універсальних засобів відновлення організму. Грамотно проведена процедура масажу враховує тип захворювання, вік та стан пацієнта, індивідуальні особливості.

Час проведення процедури – від 15 хвилин до 2-х годин. Для отримання максимального ефекту необхідно пройти курс 10-15 процедур щодня або через день. Із профілактичною метою достатньо однієї процедури на тиждень або два тижні. Якісний масаж хмельницький Центр Анатолія Гонти пропонує Вам для турботи за Вашим тілом, отримання справжнього задоволення і релаксації.

Медовий масаж лиця

Медовий масаж лиця

Масаж лиця - це прекрасний спосіб повернути шкірі обличчя тонус, провести натуральний ліфтинг і поліпшити кровообіг. Мед сприяє підвищенню еластичних властивостей шкіри, знищенню зморшок і поліпшенню її зовнішнього вигляду, завдяки чому шкіра Вашого обличчя буде зберігати бархатистість і молодість на довгі роки. Шкіра на обличчі дуже ніжна, тому використовуються виключно плавні і м'які рухи, при цьому Ви відчуєте максимальний комфорт і розслаблення.

Переглянути вартість масажу


Класичний масаж

Класичний масаж

Класичний масаж - основний вид масажу, який сприяє профілактиці та лікуванню різних недуг, зміцненню опорно-рухового апарату і нормалізації роботи внутрішніх органів. Це базовий масаж, який є основою для всіх інших видів і технік. За допомогою класичного масажу можна за короткий проміжок часу позбутися втоми м'язів і зв'язок, поліпшити рухливість суглобів і хребта, а також підвищити загальний тонус організму.

Переглянути вартість масажу


Профілактичний масаж

Профілактичний масаж

Профілактичний масаж відрізняється від інших видів тим, що його застосування проводиться з дотриманням правил використання різних прийомів, інтенсивності й тривалості масажного навантаження на організм. При цьому перші сеанси виконують роль підготовки, а далі йде безпосередній лікувальний вплив на все тіло пацієнта з акцентом на проблемні зони. Масажні рухи проводяться по ходу лімфатичних судин у напрямку найближчих лімфовузлів. Виконана професійним масажистом процедура відновлює і приводить в тонус роботу м'язової системи, збільшуючи працездатність організму в цілому.

Переглянути вартість масажу


Антицелюлітний масаж

Атицелюлітний масаж

Атицелюлітний масаж діє на проблемні ділянки тіла (целюлітні вузли), блокує синтез жирів, має ліполітичну, дренажну, протинабрякову дію. Для поліпшення ефекту процедури після масажу додатково робиться обгортання. Після курсу процедур антицелюлітного масажу об’єми жирової тканини втрачаються, нормалізується ендокринна система, лінії тіла приймають витончені форми, а шкіра стане пружною та підтягнутою.

Переглянути вартість масажу


Спортивний масаж

Спортивний масаж

Спортивний масаж застосовується для підтримки функцій організму і поліпшення функціонального стану спортсмена, його спортивної форми, зняття втоми, підвищення фізичної працездатності, відновлення та реабілітації після травм. Він може поєднуватися з тейпуванням. Раннє відновлення занять без тейпування призводить до повторних травм і переходу їх в хронічну стадію.

Переглянути вартість масажу


Медовий масаж

Медовий масаж

Медовий масаж прийшов до нас з Тібету, де здавна використовували цілющі властивості меду та його впливу на людський організм. Після курсу медового масажу Ви отримаєте пружну оксамитову шкіру, виведете зайві жири, токсини, підвищите імунітет організму. Медовий масаж живота – чудовий засіб в боротьбі за стрункість фігури та нормалізацію роботи внутрішніх органів.

Медовий масаж обличчя допомагає зняти відмерлі епітеліальні шари шкіри, даючи доступ кисню та корисним речовинам. Ця процедура не тільки косметична, а і загальнооздоровча, тому що зони обличчя пов’язані з органами і системами організму. Вплив на різні ділянки обличчя чудодійно оздоровлює відповідні органи. Медовий масаж обличчя для жінок та чоловіків – це справжній відпочинок, на який Ви так довго чекали.

Переглянути вартість масажу


Дитячий масаж

Дитячий масаж

Багатьох проблем із здоров’ям дітей можна уникнути за рахунок своєчасно проведених процедур масажу. Масаж дітям завжди робиться акуратно, не допускаються енергійні рухи, всі методики мають щадний характер. Особливу увагу батькам треба звернути на масаж немовлят, оскільки саме в цьому віці закладається фундамент здорового розвитку дитини. Ми пропонуємо масаж для дітей віком від 1,5 місяців.

Переглянути вартість масажу


Релакс масаж

Релакс масаж

У релакс масажі використовуються гладкі ковзаючі штрихи, масажист рухається в більш повільному темпі і здійснює більш легкий натиск. Він поєднується з аромотерапією і супроводжується м'якою заспокійливою музикою. Легкі поглажування стимулюють чутливі нервові закінчення в шкірі, які змушують мозок виділяти ендорфіни. Релакс масаж сприяє зняттю стресу, фізичної і моральної втоми, нервового напруження, сприяє відновленню психічної рівноваги.

Переглянути вартість масажу


Загальний масаж

Загальний масаж

Загальний масаж - це найбільш цілісний вид масажу, при якому впливу піддається все тіло, за винятком голови. Він починається з масажу спини, потім комірцевої зони, шиї і поперекового відділу, після цього масажуються ноги і руки, що дозволяє опрацювати всі основні групи м'язів. Загальний масаж дає прилив сил і бадьорості, сприяє кровообігу, розслабляє і відновлює м'язи після фізичного навантаження, підвищує працездатність, різко скорочує захворюваність організму.

Переглянути вартість масажу


Foot massage (масаж стоп)

Масаж стоп

У Таїланді масаж стоп вважається одним з основних в системі оздоровлення організму. Як Ви знаєте, у стопі знаходяться нервові закінчення (рефлексогенні зони), які стимулюють роботу кожного з внутрішніх органів людини, і наші професійні масажисти, досконало знаючи їх розташування і проводячи акупунктурний вплив, зможуть досягти максимального ефекту від даного виду масажу. Після виконання масажу стоп Ви відчуєте зняття втоми і набряклості ніг, релаксацію і бадьорість у всьому організмі.

Переглянути вартість масажу


Масаж в 4 руки

Масаж в 4 руки

Масаж в чотири руки виконується двома майстрами для отримання подвійної користі і задоволення. Всі рухи проводяться в синхронній злагодженності і чіткій послідовності. Таке одночасне виконання значно посилює терапевтичний ефект процедури. Знімає нервову напругу і втому, натомість даруючи особливі непередавані відчуття і відновлення сил, а також дозволяє досягти найвищої точки розслаблення.

Переглянути вартість масажу


Масаж для двох

Масаж для двох

У нас є можливість провести час не тільки в спілкуванні з дорогою і улюбленою людиною, але і з користю для здоров'я. Саме масаж для двох підсилює відчуття і допоможе Вам отримати величезну насолоду не тільки від самої процедури масажу, а й від того, що близька людина знаходиться поруч і розділяє приємний ритуал разом з Вами. Масаж для двох так само може бути прекрасним проведенням часу з подругою або другом. По закінченню сеансу ви обидва будете наповнені теплом, відчуттям гармонії, приємної легкості і свіжості.

Переглянути вартість масажу


Вакуумний масаж

Вакуумний масаж

Вакуумний або баночний масаж може бути окремою процедурою або поєднуватись із іншими видами масажу для отримання максимального ефекту від процедури. Вже після декількох сеансів такого масажу можна позбутися болі в спині і комірцевії зоні, шиї, плечах і попереку. За допомогою вакууму активізується обмін речовин, збільшується пружність шкіри і тонус м’язів. Ця процедура має чітко виражений антицелюлітний ефект, впливаючи на ущільнення та жирові відкладення, відновлюючи рух лімфи і нормалізуючи живлення тканин.


Тейпування

Тейпування

Тейпування – метод реабілітації після травм опорно-рухового апарату. Під час процедури накладаються спеціальні кінезіопластирні пов’язки, що фіксують травмований суглоб, створюючи умови для процесу його регенерації. На відміну від гіпсових пов’язок тейпування дає можливість реабілітації за допомогою рухів.

Пропонуємо відвідати також