Нужна консультация?
+38 (096) 271-41-41
Кедр

Кедрова бочка

Фітосауна - один із древніх методів відновлення організму за рахунок пару різноманітних трав. Вологість повітря в фітобочці становить 100% (в російській лазні 50-60%, у фінській сауні - 5-10%). Можна встановлювати будь-яку температуру. Пара розподіляється по всьому простору рівномірно. Відсутня навантаження на судини голови і органи дихальної системи.

Під час проведення процедури людина сідає в спеціально підготовлену кедрову бочку - "Свєдану", при цьому голова знаходиться за її межами і не нагрівається. Насичена цілющими травами пара проникає через відкриті очищені пори, в тіло всмоктуються активні біосполуки. При цьому нормалізується робота всіх органів та систем організму, зникає втома. Інтенсивне потовиділення знімає навантаження з нирок, підтримує водний баланс. Під час сеансів в фітосауні активізуються функції шкіри, покращується лімфоцеркуляція, оновлюється епідерміс. Трави, що використовують в пароутворенні, є незамінним джерелом ефірних олій та фітонцидів, що ліквідують прояви простудних захворювань.

Кедровая бочка

Головна перевага «Кедрової бочки» в тому, що при високих температурах міні-сауна зберігає для людини всі біологічно активні речовини деревини кедра і корисні властивості трав, що використовуються під час сеансу. Більшість цих речовин розігріта шкіра здатна ввібрати через пори. Фітонциди, які виділяє кедрове дерево, - відмінні антисептики, вони вбивають більшість шкідливих мікроорганізмів. Позитивний вплив на нервову, серцево-судинну систему відмічається вже після перших процедур.

Ця аюрведична процедура поєднує основні принципи індійських технік догляду за тілом, дає потужний імуномодулюючий заряд, сприяє міцному сну, відновленню нервової системи. Після фітосауни ми пропонуємо втирання спеціальних олій, або доповнити процедуру сеансом масажу.

При регулярному користуванні Кедровою бочкою з використанням втирання олій спостерігається вражаючий омолоджуючий, косметичний та антицелюлітний ефект, шкіра стає пружною та еластичною. Процедура сприяє активному зниженню ваги як в жінок, так і у чоловіків. Для отримання стійкого лікувального ефекту бажано проводити процедуру через день, а для підтримання здоров’я запрошуємо вас відвідати її раз на тиждень.

Фіточай

Для отримання максимального задоволення і релаксу на завершення процедури вам пропонується трав’яний чай із медом. Кедрова бочка в хмельницькому Центрі Анатолія Гонти - це ключ до здоров'я Вашого організму і прекрасного самопочуття протягом багатьох днів.
Переглянути вартість сеансу

Пропонуємо відвідати також