Потрібна консультація?
+38 (096) 271-41-41

Стоун терапія

Стоун терапія

Стоун терапія або прогрівання тіла базальтовим камінням застосовується з лікувальною метою з давніх давен. Під час проведення процедури використовуються спеціальні масажні техніки і прийоми з використанням гарячого та холодного каміння. За рахунок глибокого розслаблення процедура впливає на самопочуття людини як на фізичному, так і на емоційному рівні: покращується стан нервової та серцево-судинної систем, зникає депресія, безсоння, втома, покращується обмін речовин.

Стоун терапія отримала свою назву від англійського слова stone - «камінь». Це масаж з використанням гладкого каміння. При стоун терапії використовуються ідеально гладкі, максимально сплющені, вулканічного походження камні. Вони мають здатність довгий час зберігати тепло, а крім того, містять магній, залізо і величезну кількість корисних мікроелементів.

Стоун терапія

Секрет стоун терапії простий: вона знижує вплив невротизуючих факторів сучасного життя, знімає напругу м'язів, підвищує загальний тонус організму і виводить токсини, значно покращує стан шкіри (вона стає неймовірно гладкою та еластичною), допомагає швидше розтанути жировим відкладенням.

Масаж гарячим базальтовим камінням сприяє розслабленню м'язів, приносить відчуття фізичного спокою і душевної рівноваги. Він часто чергується із застосуванням холодного мармурового каміння. Перші активізують обмінні процеси, імунітет, а другі покращують кровоносну систему і сприяють насиченню тканин киснем.

Сеанс стоун терапії чудово піднімає життєві сили і надає впевненості. Людина із кожним відвідуванням відкриває для себе нові грані задоволення і чекає на наступний із нетерпінням. Запрошуємо Вас відвідати незабутній сеанс стоун терапії в хмельницькому Центрі Анатолія Гонти на Подільській, 93.
Переглянути вартість сеансу

Пропонуємо відвідати також